Vážení zákazníci, aktuálně expedujeme objednávky do 1 - 2 pracovních dnů od objednání. Děkujeme za pochopení.

Při uzavření kupní smlouvy na dálku (např. tedy nákup v internetovém obchodě), má kupující (nepodnikatel) podle občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží. Vycházíme vstříc i podnikatelským subjektům, sáčky zakoupené na firmu nám nepoškozené můžete vrátit taktéž.

Zboží, které se rozhodnete vrátit (např. při koupi špatné velikosti),  zasílejte pouze na adresu skladu: Doypacky s.r.o., Havířská 518, 280 02 Kolín.  Upozorňujeme, že vrácené zboží, zaslané na pobočky Zásilkovny, nebude převzato.

Pro zaslání zboží zpět, využijte prosím služeb soukromých přepravců (DPD, PPL, GLS a podobné). Děkujeme, že nám nezasíláte zboží Českou poštou.

Vždy prosím dodržte tento postup:
  1. Pokud zboží posíláte zpět, vyplňte vždy formulář níže, nebo dopis napište ručně a vyplňte požadované údaje uvedené ve formuláři.
  2. Zboží vracejte bez známek užívání. Jelikož jsou sáčky určené na potraviny, vždy je posílejte v původním obalu ( kartonová krabice, folie ).
  3. V případě, že otevřete původní obal, z hygienických důvodů není možné sáčky vrátit. (např. u sáčků, které jsou balené po 50 či 100ks). Doporučujeme optickou kontrolu velikosti před otevřením obalu, případně postupujte dle našeho návodu, jak zvolit správnou velikost. 
  4. Zboží pošlete do našeho expedičního skladu do čtrnácti (14) dnů od převzetí.
  5. Zboží neposílejte na fakturační adresu.
  6. Zboží nezasílejte na dobírku.
Při vrácení veškerého objednaného zboží, je zákazníkovi vrácena kupní cena zboží, včetně účtované ceny za dopravu. Při vrácení části objednaného zboží (tj. některé zboží z dodávky si zákazník ponechá), je vrácena kupní cena zboží, náklady na dopravu nejsou vraceny. Při odstoupení od smlouvy jsou podle zákona účtovány skutečně vynaložené náklady spojené s výměnou či vrácením zboží. V případě vracení peněz převodem nebo v hotovosti na provozovně, není účtován žádný poplatek. 
Pokud si s výměnou zboží nevíte rady, zavolejte na +420 722 101 080, nebo napište na info@doypacky.cz
Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení vaší poptávky nebo dotazu, zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu, a k dalším účelům popsaných na stránce ochrana osobních údajů.