Nově posíláme s GLS. Využijte cenově zvýhodnědou dopravu do konce září.

Vážení zákazníci, obchodní partneři,

 

 v úvodu mi dovolte Vám poděkovat za dosavadní vzájemnou spolupráci. Bohužel dnes nejsem poslem dobrých zpráv a ač nerad, musím Vás informovat, že vzhledem k okolnostem jsme nuceni od 1. června 2021 zdražit celý náš sortiment výrobků.

 

Zvýšení ceny se bude týkat nově naskladněných zásob. Zboží, které máme aktuálně skladem zůstane až do vyprodání za stávající ceny.

 

Důvodem navýšení cen je zejména výrazné zdražení vstupních materiálů na výrobu sáčků. Jedná se zejména o papír, plastové folie a hliník. U nich došlo k navýšení o 35-50 % v závislosti na druhu materiálu. Nárůst cen vstupních materiálů je způsoben obrovskou poptávkou po obalech zejména v oblastech e-commerce (e-shopy) a obchodů s rychloobrátkovým zbožím. Vše v souvislosti s opatřeními proti šíření koronaviru po celém světě.

 

Máme zájem na dlouhodobém vztahu s Vámi, proto jsme již v průběhu roku 2020 a počátku letošního roku sdíleli výše uvedené náklady a snížili tak dopad na Vás. Důsledkem byla skutečnost, že jsme ceny sáčků neměnili. Ale počínaje 1.červnem 2021 musíme ceny upravit tak, že dojde ke zvýšení jen o 10 - 15 % v celé šíři sortimentu. Část vícenákladů ponese naše společnost, abychom tak minimalizovali dopady na vaše podnikání.

 

Situaci na světových trzích pravidelně sledujeme a vyhodnocujeme. Jakmile to situace dovolí a trh se cenově vrátí na původní hodnoty, vrátíme ceny sáčků do starých kolejí.

 

Doufáme, že přijmete tato opatření s pochopením a nadále nám zachováte přízeň.

 

S pozdravem Jiří Havel / jednatel společnosti

tel: +420 722 101 080 email: info@doypacky.cz