Vážení zákazníci, aktuálně expedujeme objednávky do 2 - 3 pracovních dnů od objednání. Děkujeme za pochopení.

Vážení zákazníci,

v období od  středy 22.12. do pondělí 3.1.2022 bude společnost uzavřena z důvodů svátků, inventur a celozávodní dovolené. V tomto termínu nás tedy nezastihnete na emailu nebo telefonu. Objednávkám přijatým mezi svátky se budeme věnovat až v Novém roce od 4.1.2022.

Otevírací doba během Vánoc 2021

  • do úterý 21. prosince - otevřeno -- poslední den expedice - expedujeme objednávky přijaté do pátku 17.12 do 23:59 hod.
  • středa 22. prosince - pondělí 03. ledna - zavřeno

 Od úterý 4. ledna 2022 začínáme expedovat objednávky v pořadí v jakém došly. V prvních dnech nového roku Vás žádáme o trpělivost, expedování může vzhledem k velkému počtu objednávek trvat i 4-5 pracovních dnů, především pak sáčky na kávu s ventilem, které u nás vyrábíme.

Dodání obalů do Vánoc

Pokud chcete mít jistotu, že vám doručíme obaly do Vánoc, doporučujeme s objednávkou neotálet a objednat obaly co nejdříve, nejpozději do pátku 17. prosince do 12:00. To platí u obalů, které máme skladem.

Poslední expediční den

Letos poslední objednávky odešleme ve úterý 21. prosince a to objednávky přijaté do 17.12. do 23:59. U těchto objednávek ale neragantujeme, že vám budou doručeny do Vánoc! Tuto možnost ale nevylučujeme, záleží na aktuálním vytížení dopravců. Objednávky přijaté později, tedy od 18.12. budeme expedovat až po Novém roce od 4.1.

Objednávat samozřejmě můžete i během vánočních svátků v době, kdy budeme mít zavřeno. Nebudeme ale přítomní na e-mailu, telefonu, chatu a všechny objednávky přijaté přes svátky odešleme až po Novém roce. 

 

Přejeme Vám šťastné a klidné Vánoce.

Váš tým Doypacky.cz